Széchenyi

Munkatársak

 

Központi telefonszám:   +36 1 327 0830
Központi telefax:   +36 1 327 0833
Postacím:   1053 Budapest, Szép u. 2. IV. em.
     
Schultz Gábor ügyvezető schultz.gabor@szpi.hu
Pindroch Szilárd stratégiai igazgató pindroch.szilard@szpi.hu
Molnár Norbert gazdasági igazgató molnar.norbert@szpi.hu
Botka Gábor operatív igazgató botka.gabor.janos@szpi.hu 
Márkus Ferenc nemzetközi és EEP igazgató markus.ferenc@szpi.hu
Sánta Ildikó belső ellenőr ildiko.santa@szpi.hu

 

Kabinet

     

 

Jogi és Humánerőforrás Igazgatóság

Hajasné dr. Kurka Csilla igazgató kurka.csilla@szpi.hu

 

Jogi Osztály

dr. Soóky Saul Márk osztályvezető sooky.saul.mark@szpi.hu

 

Humánerőforrás és Hálózatfejlesztési Osztály

dr. Kongorácz László Gábor osztályvezető

kongoracz.laszlo.gabor@szpi.hu  

 

Cégbiztonsági Referens

Huszti Bernadett cégbiztonsági referens huszti.bernadett@szpi.hu

 

Forráselszámolási Osztály

Szokoly Ádám osztályvezető szokoly.adam@szpi.hu

 

Pénzügyi és Számviteli Osztály

Szőllősi Éva megbízott osztályvezető szollosi.eva@szpi.hu

 

Kontrolling Osztály

Szabó Zoltán osztályvezető szabo.zoltan.sandor@szpi.hu

 

Beszerzési és Üzemeltetési Osztály

dr. Illésné dr. Dudás Gabriella osztályvezető dudas.gabriella@szpi.hu

 

Projekt Tanácsadói Főosztály

Bognár Kinga osztályvezető és programmenedzser bognar.kinga@szpi.hu

 

Kommunikációs és Rendezvényszervezési Osztály

     

 

Szakmai Döntéselőkészítő Osztály

 

 

Nemzetközi és Európai Együttműködési Programok Igazgatóság

Márkus Ferenc igazgató markus.ferenc@szpi.hu

 

SKHU Közös Titkárság

 
Veres Csilla titkárságvezető csveres@skhu.eu

 

HU-SRB Közös Titkárság

 
Rácz Péter titkárságvezető PRacz@hu-srb-jts.com

 

HU-HR Közös Titkárság

 
dr. Szűcs Bálint Márton  titkárságvezető Szucs@huhr-cbc.com
 

 

HU-SK-RO-UA Közös Technikai Titkárság

 
Szakács Áron László titkárságvezető Szakacs.Aron@szpi.hu

 

AT-HU Közös Titkárság

 
dr. Horváth Csaba  titkárságvezető  Horvath.Csaba@szpi.hu

 

Svájci-Magyar Közreműködő Szervezet Osztály

 
Módi Annamária osztályvezető Modi.Annamaria@szpi.hu

       

Nemzetközi Pénzügyi Főosztály

 
Bíró Teréz főosztályvezető biro.terez@szpi.hu

 

Támogatáskifizetési Osztály

 
Mészáros Emese mb. osztályvezető Meszaros.Emese@szpi.hu

     

Horizontális Főosztály

 
     

 

Folyamatszabályozási Osztály

 
dr. Udvari Anita mb. osztályvezető Udvari.Anita@szpi.hu

 

Nemzetközi Szakmai Koordinációs Osztály

 
Bartha Nóra osztályvezető Bartha.Nora@szpi.hu

 

IMIR Osztály

 
Laki-Szautner Szilvia mb. osztályvezető Szautner.Szilvia@szpi.hu
  

EEP Ellenőrzési Főosztály

 
Gordos Márta főosztályvezető  Gordos.Marta@szpi.hu
Virágh Péter NyMEO osztályvezető  Viragh.Peter@szpi.hu
Geréné Károly Éva ÉMEO mb. osztályvezető  Karoly.Eva@szpi.hu
Pribojszkiné Kása Anikó DMEO osztályvezető  Kasa.Aniko@szpi.hu